/  Općenito   /  VIDEKOVA KOŠULJICA – NOVA PREDSTAVA LUTKARSKOG STUDIJA POU OGULIN

VIDEKOVA KOŠULJICA – NOVA PREDSTAVA LUTKARSKOG STUDIJA POU OGULIN

Videkova košuljica priča je o siromašnom dječaku, najmlađem od sedmero djece koji uvijek nasljeđuje iznošenu košuljicu. To ga ne smeta jer najviše voli provoditi vrijeme u prirodi pomažući biljkama i životinjama. Kad se od takve igre košuljica podere, Videku u znak zahvalnosti pomažu sva bića s kojima se u svojoj dobrodušnosti sprijateljio. To je priča o dječaku koji zahvaljujući milostivoj prirodi i svom dobrom srcu zasluži novu košuljicu. Što je se točno zbilo i tko je Videku napravio košuljicu saznajte u novoj lutkarskoj predstavi istog naziva u izvedbi Lutkarskog studija POU Ogulin.
Petak, 12.1. | 19:00 sati | Dvorana 1 POU Ogulin | ulaz besplatan (ograničen broj ulaza na 130 posjetitelja) | Predstava je namijenjena za djecu vrtićke dobi, predškolce i učenike nižih razreda osnovne škole
Tekst: Fran Levstik, 1877. godine
Režija: Sonja Borić