CTKOG

/  CTKOG

Centar za tehničku kulturu Ogulin osnovan je 10. srpnja 2018. godine temeljem Sporazuma o suradnji Pučkog otvorenog učilišta Ogulin i Društva pedagoga tehničke kulture Ogulin. Cilj ovog projekta je promicati doprinos organizacija civilnoga društva ekonomskoj i socijalnoj koheziji te održivom razvoju lokalne zajednice razvojem svih aspekata tehničke kulture. Njegov cilj je jačanje svijesti o tehničkoj kulturi kroz poticanje primjene iste i kroz organiziranje stručnih edukacija i radionica u području tehničke kulture čime Društvo pedagoga tehničke kulture kao organizacija civilnoga društva doprinosi osnaživanju obrazovanja za održivi razvoj za unaprjeđenje ekonomske i socijalne kohezije.

Specifični ciljevi su:
» pomoću svih aspekata tehničke kulture povećati ulogu organizacija civilnoga društva u razvoju kompetencija i aktivnog sudjelovanja djece i mladih u području održivog razvoja na području Grada Ogulina;
» radionicama i edukacijama svih aspekata tehničke kulture osnažiti partnerstva organizacija civilnoga društva, škola i lokalne zajednice u
podizanju svijesti o održivom razvoju.

Radionice robotike:
Ponedjeljak 16:00 – 19:00 sati
Utorak 16:00 -19:00 sati
Petak 18:00 -20:00 sati

Radionice provodi Društvo pedagoga tehničke kulture Ogulin.