Lutkarski studio POU Ogulin

/  Lutkarski studio POU Ogulin
Projekt Lutkarski studio POU Ogulin temelj je za buduće komunikatore, prezentatore i voditelje kreativnih aktivnosti. Putem projekta sudionici će steći osnove grane kazališne djelatnosti lutkarstvo i svladati vještine koje iziskuju. Potaknut će svoju kreativnu vještinu kazališnog izražavanja, upoznati i unaprijediti dosege vlastitih mogućnosti te uvježbati dvije lutkarske predstave koje će se izvesti minimalno 4 puta a čime će doprinijeti stvaranju kulturne baštine te doprinijeti svojoj socijalnoj i kulturnoj uključenosti u društvo. Lutkarski studio uključuje formiranje lutkarskog studija mladih, koji će predstavljati novu kulturni i umjetnički studio u gradu Ogulinu. Lutkarski studio će u tijeku projekta, ali i nakon njegovog završetka stvarati nove kulturne, odnosno kazališne programe i sadržaje čime će se povećati broj mladih uključenih u kulturne i umjetničke programe u gradu Ogulinu, kao i broj kulturnih i umjetničkih programa. Ujedno rezultat programa je prijeko poterbna revitalizacija prostora Pučkog otvrenog učilišta Ogulin koji nisu u uporabi 15 godina.
Prijave za polaznike novog programa Lutkarski studio POU Ogulin su u tijeku. Polaznici mogu biti djeca i mladi od 8 do 15 godina. Stručna suradnica je Sonja Borić. Zbog ograničenog broja sudionika molimo Vas da se prijavite putem elektronske adrese obrazovanje@ogulin-uciliste.hr ili putem telefona +385 47 522 257 radnim danom od 7 do 15 sati. Sudjelovanje je besplatno.