Plesni studio POU Ogulin

/  Plesni studio POU Ogulin
Pučko otvoreno učilište Ogulin započinje s provođenjem novog programa Plesni studio POU Ogulin. Uređenjem i puštanjem u uporabu navedenog prostora POU Ogulin omogućeno je i pokretanje Plesnog studija POU Ogulin čijim će se formiranjem potaknuti djecu, mlade i odrasle na grupne plesne izvedbe, obučiti ih se osnovama plesnog izražavanja te osnovama plesnih koreografija sastavljene od urbanih i suvremenih elemenata plesa. Članovi plesnog studija će sudjelovati u izradi i kreiranju svake plesne predstave. Na taj način sudionici će dobiti priliku progovoriti kroz plesni izričaj i moći će se približiti ostalim skupinama na socijalno inovativan način. Članovi će naučiti različite tehnike plesnih izvedbi te metodologiju rada sa skupinom što će povećati broj osoba koji će i sami moći voditi plesne probe određene skupine. Izvedbama plesnih predstava povećat će se broj kulturnih događaja u Ogulinu. Ovaj program temelj je za buduće voditelje kreativnih plesnih aktivnosti, a ciljevi koje se njegovom provedbom želi postići su: formirati plesni studio plesa, napisati i uvježbati autorske plesne predstave suvremenog i urbanog stila, održati izvedbe plesnih predstava, dizajnirati, tiskati i distribuirati promotivne materijale o plesnim predstavama, osposobiti najmanje 2 sudionika za Voditelja/icu plesnih tehnika.
Upisi u Plesni studio POU Ogulin su u tijeku godine a vrše se putem poveznice:
Prijaviti se mogu sve osobe starije od 12 godina. Sudjelovanje je besplatno.
Svim prijavljenim će putem elektronske pošte biti dostavljena koreografija od 90 sekundi koju će morati pripremiti za audiciju + solo točka od 90 sekundi po izboru. O datumu audicije i početku programa svi prijavljeni će biti pravovremeno obaviještebi. Stručni suradnici su educirani voditelji plesa Plesne škole Alegria.