/  Općenito   /  PRIJAVE ZA AUDICIJU – ŠKOLA PJEVANJA

PRIJAVE ZA AUDICIJU – ŠKOLA PJEVANJA

Voliš pjevati? Imaš od 8 do 15 godina? Prijavi se na audiciju za Školu pjevanja koju će voditi talentirana i educirana glazbenica Karla Ana Sabljak. Sve što moraš je prijaviti se za audiciju najzad od četvrtka, 30.09.2021. godine putem online prijavnice https://forms.gle/dFfvjwYdJJfd69FLA. Audicija će se održati u subotu, 02.10.2021. godine u Učionici 3 Pučkog otvorenog učilišta Ogulin, prvi kat, ulaz Ulica Ivana bana Mažuranića u vremenskom terminu koji će kandidatu biti dodijeljen nakon prijave. Skladbu za audiciju potrebno je pripremiti A cappella. Škola pjevanja je program Pučkog otvorenog učilišta Ogulin kojem je cilj da sudionici steknu vokalno tehničku naobrazbu, razviju sluh, savladaju tehniku pravilnoga disanja, te da ih se pripremi da svoje glazbeno umijeće kasnije znaju pravilno primijeniti. Edukacije započinju 09.10.2021. godine i održavat će se najmanje dva puta tjedno u trajanju od 90 minuta u prostorima Pučkog otvorenog učilišta Ogulin. Broj sudionika je ograničen. Sudjelovanje u programu za sve sudionike je besplatno.