/  Vijesti   /  NOVI PROGRAM ŠKOLA PJEVANJA

NOVI PROGRAM ŠKOLA PJEVANJA

Voliš pjevati? Imaš od 8 do 15 godina? Prijavi se na audiciju za Školu pjevanja, a koju će voditi talentirana glazbenica Karla Ana Sabljak. Sve što moraš je prijaviti se za audiciju najzad od srijede, 10.06. putem na adresu obrazovanje@ogulin-uciliste.hr ili putem telefona na broj +385 47 522 257.  Audicija će se održati u petak, 12.06. u konerecijskoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Ogulin u vremenskom terminu koji će ti biti dodijeljen nakon prijave. Skladbu za audiciju potrebno je pripremiti A cappella. Škola pjevanja je novi program Pučkog otvorenog učilišta Ogulin kojem je cilj da sudionici steknu vokalno tehničku naobrazbu, razviju sluh, savladaju tehniku pravilnoga disanja, te da ih se pripremi da svoje glazbeno umijeće kasnije znaju pravilno primijeniti. Edukacije će trajati od 15.06. – 15. rujna 2020. godine i održavat će se dva puta tjedno u trajanju od 90 minuta u prostorima Pučkog otvorenog učilišta Ogulin. Broj sudionika je ograničen na 10. Sudjelovanje u programu za sve sudionike je besplatno.