/  Općenito   /  LUTKARSKA PREDSTAVA OGLEDALCE

LUTKARSKA PREDSTAVA OGLEDALCE

“Na ledini šumskog proplanka u travi ležalo ogledalce. Tko ga je izgubio, ne zna se. Možda pastirica koja je onuda prolazila sa stadom, možda lovac koji se ondje bio spustio na travu da se odmori, možda djeca koja su onuda jednom bila naišla – tko će znati? Tek ogledalce je ležalo i u njemu se ogledalo sad nebo, sad sunce, sad granje, sad oblak, sad ptica u letu…” – Grigor Vitez Što je bilo dalje saznali su brojni maleni i veliki u novoj lutkarskoj predstavi Ogledalce Lutkarskog studija POU Ogulin koja je održana četiri puta i to za učenike iz produženog boravka OŠ Ivane Brlić-Mažuranić i Prve osnovne škole, za vrtićke skupine DV Bistrac u oba vrtića te za građanstvo. Predstavu potpisuju: Sonja Borić, režija, Vanda Šestak, dramatizacija, Anica Kraljević autorica lutaka te izvedba Dunja, Emma, Iris i Tessa lutkarice Lutkarskog studiija POU Ogulin. Hvala svima u publici. Radujemo se novim predstavama lutkarskog studija.