/  Općenito   /  JA VIDEO MAJSTOR

JA VIDEO MAJSTOR

Pučko otvoreno učilište Ogulin i ove godine svojim aktivnostima za sve dobne skupine uključilo se u Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalnu obrazovnu kampanju, čiji je cilj podizanje svijesti o važnosti učenja i obrazovanja.
U suradnji s Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana za učenike Vježbeničke tvrtke održano je odlično edukativno poduzetničko predavanje JA VIDEO MAJSTOR. Predavač Vjekoslav Zgela vlasnik 282, Obrta za usluge, učenike je upoznao s tematikom kako pokrenuti i voditi vlastitu tvrtku, te kako postati majstor pripreme, snimanja, montiranja i distribuiranja videa te uveo ih u svijet kreativne industrije i motivirao ih svojim idejama i savjetima za pokretanje svojih društvenih mreža i poduzetničkih projekata. Zahvaljujemo gđi Manueli Mihaljević Sabljak i gosp. Hrvoju Magdiću na suradnji. Sudjelovanje na svim aktivnostima je besplatno. Broj sudionika je ograničen. Zbog iznimne važnosti poštivanja epidemioloških mjera svi programi u sklopu 15. Tjedna cjeloživotnog učenja odvijat će se u skladu s izrečenim mjerama radi prevencije širenja bolesti uzrokovane SARS-CoV-2 virusom.