/  Općenito   /  DODIJELJENE PRVE STEM JUNIOR DIPLOME

DODIJELJENE PRVE STEM JUNIOR DIPLOME

Polaznici programa Robokacija uspješno su završili 1. razinu programa “ROBOKACIJA – JUNIOR” ovladavanje STEM vještinama i programiranje edukativnih robota. Čestitamo svim polaznicima i želimo im puno novih uspjeha u STEM svijetu. Program Robokacija posjeduje 3 godine iskustva s preko 500 zadovoljne djece i roditelja, preko 1500 uspješno održanih radionica, 23 zadovoljna ravnatelja, sadržaj Programa podržan od strane FER-a i od strane Rimac Automobila, a cilj mu je djecu osposobiti da budu samostalna i odgovorna za svijet u kojem živimo. Program Robokacije provodi se u sklopu Centra za tehničku kulturu Ogulin u Pučkom otvorenom učilištu Ogulin. Pridružite im se i promijenite svijet. Više o mogućnosti upisa na www.robokacija.hr. Program nakon ljetne stanke započinje u rujnu.