/  Općenito   /  15. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA

15. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA

Pučko otvoreno učilište Ogulin s partnerima Dječji vrtić „Bistrac“ Ogulin i Gimnazijom i strukovnom školom Bernardina Frankopana i ove godine svojim aktivnostima za sve dobne skupine uključilo se u Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalnu obrazovnu kampanju, čiji je cilj podizanje svijesti o važnosti učenja i obrazovanja, a koja će trajati od 27.09. – 03.10.2021. godine.

PROGRAM

30.09. | 08:00 sati | JA VIDEO MAJSTOR | edukativno poduzetničko predavanje s tematikom kako pokrenuti i voditi vlastitu tvrtku, te kako postati majstor pripreme, snimanja, montiranja i distribuiranja videa | predavač Vjekoslav Žgela | Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana | predavanje je namijenjeno za Vježbeničku tvrtku
30.09. | 19:00 sati | ART&VINO | edukativno kulturno zabavni program za osobe 54+ zamišljen je kao slikarska zabava koja ne zahtijeva prethodno iskustvo u slikanju. Polaznici u suradnji sa stručnom suradnicom će replicirati zadano djelo u opuštenoj atmosferi uz čašu dobrog vina. Materijal za radionicu osigurava organizator | voditeljica Alenka Goldner Sučić | Pučko otvoreno učilište Ogulin | Prijave putem online prijavnice https://forms.gle/DZwtuLfcvDMm9BKJ9.

01.10. | 08:00 sati | BAJKA O BISTRICI I MRLJICI | online pripovijedanje bajke o važnosti pravilnih higijenskih i zdravstvenih navika | Dječji vrtić „Bistrac“ Ogulin

Sudjelovanje na svim aktivnostima je besplatno. Broj sudionika je ograničen. Zbog iznimne važnosti poštivanja epidemioloških mjera svi programi u sklopu 15. Tjedna cjeloživotnog učenja odvijat će se u skladu s izrečenim mjerama radi prevencije širenja bolesti uzrokovane SARS-CoV-2 virusom.